Formuła 1  »  Aktualności F1  »  Magnussen nieoficjalnie już wybrany na kierowcę Renault
Magnussen nieoficjalnie już wybrany na kierowcę Renault

Magnussen nieoficjalnie już wybrany na kierowcę Renault

2016-02-01 - G. Filiks     Tagi: Magnussen, Maldonado, Renault, Lotus, Formuła 1
Renault podjęło ostateczną decyzję w sprawie zatrudnienia Kevina Magnussena na sezon 2016 Formuły 1 zamiast Pastora Maldonado.

Nie jest to oficjalna informacja, ale podaje ją wiele źródeł, w tym uznany portal Motorsport.com.

Także duński tabloid BT, który napisał: „Jeszcze nieoficjalnie, lecz możemy wyjawić, że Kevin Magnussen już podpisał umowę z francuskim gigantem samochodowym". Maldonado, który został wybrany na zawodnika zespołu z Enstone na kolejny rok jeszcze gdy ekipa była Lotusem, traci ogromny sponsoring PDVSA.

Renault podobno dało wenezuelskiemu koncernowi naftowemu czas do piątku na uregulowanie zaległości finansowych wobec teamu i nie doczekało się pieniędzy. Obiecujący Magnussen najprawdopodobniej zostanie przedstawiony jako nowy kierowca stajni obok debiutanta Jolyona Palmera już w środę. Wtedy to Renault zaprezentuje zespół w Paryżu.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
3

Komentarze do:

Magnussen nieoficjalnie już wybrany na kierowcę Renault

Magnussen nieoficjalnie już wybrany na kierowcę Renault
Gregory22 2016-02-01 12:22
I super w końcu Pastor Maldonado po za Stawką F1 . - Pastor tymi wypadkami już przesadzał , rozumiem Debiutanta pierwszy sezon 18/19 rund zapoznanie się z Bolidem , lecz 2-3 Sezon powinno być w miarę ok po za drobnymi kolizjami. - Pastor jest w F1 od 2010 po 6 sezonach dalej zachowuje się jakby dopiero zaczynał jeździć w stawce F1 więcej $$$ pochłonęło naprawa jego bolidu niż zdobywanie punktów dla zespołu. 1)Williams odżył po wywaleniu Maldonado i głównemu sponsorowi Martini + jednostkami napędowymi Mercedesa. 2)Lotus / powracające Renault też odżyje nie tak bardzo jak Williams , lecz Magnussen będzie się starał wmiare dobrze jeździć po wywaleniu z McLarena będzie chciał udowodnić swoją wartość . Sezon 2016 widzę tak 1-3 Pierwsze Zespoły się nie zmienią 1)Mercedes 2)Ferrari 3)Williams 4)Force India 5)Torro Rosso 6)McLaren [Powinno być do góry] 7)RedBull spadek silniki Renault są słabe :-)Renault fabryczny Zespół się stara i walka z RedBullem odwet za krytykę z roku 2015 9)-10)-11) Walka pomiędzy Sauberem , Haasem , Monar - Monar dalej Ostatnie . Koniec sezony Tytuł Mistrza Kierowców Hamilton vs Vettel vs Rosberg i może Bottas się włacza.
Magnussen nieoficjalnie już wybrany na kierowcę Renault
OBIGO 2016-02-01 13:36
Szkoda Maldonatora bez niego F1 straci jakieś 99,9% widowiskowości.
Magnussen nieoficjalnie już wybrany na kierowcę Renault
borko87 2016-02-01 16:44
a co ze stroną http://hasmaldonadocrashedtoday.com/ ?????????????