Formuła 1 » Aktualności F1 » Honda rozważa odejście z F1?

Honda zdecyduje w październiku, czy pozostać w Formule 1, czy ją opuścić, twierdzi niemiecki magazyn Auto Motor und Sport.
Zobacz także: Sauber jednak nie przejdzie na silnik Hondy?! »Japończycy pełniący rolę dostawcy silników dla McLarena, cały czas mają ogromne problemy ze swoją jednostką napędową. Chociaż jest użytkowana już trzeci rok, nadal regularnie się psuje i wyraźnie odstaje mocą od innych motorów.
Honda wprowadziła udoskonalenia na ostatnie GP Austrii. Jak tłumaczy Auto Motor und Sport, była to pierwsza część większego pakietu. Cały powinien dać zysk 35 - 40 koni mechanicznych. Jeżeli tak się stanie, koncern z Tokio ma dalej się ścigać. Gdyby zaś modyfikacje były kolejną pomyłką, jeśli wierzyć dziennikarzom zza Odry spakuje walizki.
Być może dlatego ponoć nie dojdzie do zakupu silnika Hondy na sezon 2018 przez Saubera.
Zobacz także: Sauber jednak nie przejdzie na silnik Hondy?! »
Być może dlatego ponoć nie dojdzie do zakupu silnika Hondy na sezon 2018 przez Saubera.
Dodaj komentarz
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.
Zaloguj się
0
Komentarze do:
Honda rozważa odejście z F1?
Podobne: Honda rozważa odejście z F1?




Podobne galerie: Honda rozważa odejście z F1?
Najczęściej czytane w tym miesiącu



Tapety na pulpit Honda
Galerie zdjęć
Newsletter