Formuła 1  »  Aktualności F1  »  Robert Wickens kierowcą rezerwowym Marussia Virgin
Marussia Virgin Racing

Robert Wickens kierowcą rezerwowym Marussia Virgin

2011-06-04 - P. Pokwicki     Tagi: Marussia Virgin, Wickens
Jeden z czołowych kierowców Formuły Renault 3,5 - Robert Wickens dołączył do zespołu Marussia Virgin Racing jako kierowca rezerwowy.

22-letni Kanadyjczyk jeździ w Formule Renault 3,5 w barwach ekipy Carlin, która jest wspierana przez Marussia Motors. Wickens będzie już drugim kierowcą rezerwowym tej ekipy, obok Sakona Yamamoto. "Jestem zachwycony, że zespół Virgin Racing potwierdził mnie jako kierowcą rezerwowego stajni. To ekscytujący czas dla mnie oraz kanadyjskiego sportu" - powiedział Wickens.

"Wsparcie ze strony Marussia Motors oraz Marussia Virgin Racing jest fantastyczne. W pełni poświęcę się temu, aby zrewanżować się za wiarę we mnie i będę robił wszystko co w mojej mocy, aby pomagać ekipie w osiąganiu wyznaczonych celów" - dodał. Nie wiadomo czy Wickens weźmie udział w którymś z piątkowych treningów w tym sezonie, zastępując Timo Glocka lub Jerome'a d'Ambrosio.

Wickens był w przez pewien czas w programie Red Bulla dla młodych kierowców. Kanadyjczyk był również wicemistrzem Formuły 2 w 2009 roku oraz wicemistrzem serii GP3 rok temu.źródło: autosport.com

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Robert Wickens kierowcą rezerwowym Marussia Virgin