Formuła 1  »  Aktualności liga typerów F1  »  Liga Typerów - GP Malezji 2017
GP Malezji

Liga Typerów - GP Malezji 2017

2017-09-24 - G. Filiks     Tagi: Formuła 1, Konkurs, Malezja, Liga Typerów, Grand Prix, Typowanie F1, Sepang
Od trzech wyścigów w Formule 1 wygrywa wyłącznie Lewis Hamilton. Kierowca Mercedesa podtrzyma tę passę podczas Grand Prix Malezji, które zwyciężył dotąd tylko raz?

Zapraszamy do rejestracji w Lidze Typerów i rozpoczęcia walki o nagrodę niespodziankę. Nie wiesz który kierowca może wygrać? Zapraszamy także na forum Ligi Typerów F1 », gdzie możesz zapoznać się z typami innych użytkowników.

Podczas piątkowych treningów Hamilton oraz jego zespołowy kolega Valtteri Bottas dość niespodziewanie znowu ustępowali szybkością i zawodnikom Ferrari, i reprezentantom Red Bulla. Zarówno na mokrym torze, jak i na suchym.
Lewis Hamilton i Valtteri BottasMax Verstappen i Sebastian Vettel
W mokrych warunkach tempo dyktowali Max Verstappen i Daniel Ricciardo, w suchych Sebastian Vettel i Kimi Raikkonen.

Na uwagę zasługuje także Fernando Alonso. Kierowca ekipy McLaren-Honda najpierw zajął 3. miejsce, a później był 5.

Szykujący się do wyścigowego debiutu Pierre Gasly w mokrych warunkach uplasował się na 9. pozycji, ale w suchych spadł na 15. lokatę. Widzicie nowego kierowcę Toro Rosso w punktach na mecie zawodów?
Wiele może zależeć od pogody. Ta przez resztę Grand Prix chyba pozostanie zmienna i nieprzewidywalna.

W Lidze Typerów wciąż prowadzi "kamil87", aczkolwiek nadal jego przewaga jest niewielka. Teraz wynosi 3 punkty.

Na drugie miejsce awansował zawodnik "kupa-psa", wyprzedzając gracza "dawid12".

Wytypowanie wyników ostatniego GP Singapuru było wielkim wyzwaniem. Nikt nie zdobył więcej niż 46 oczek. Wygrał "mariomario22".

Jeżeli ktoś trafi ze swoimi typami przy tak nieprzewidywalnych zawodach, może włączyć się do walki o nagrodę główną nawet z dalszej pozycji.

Zwycięzcę kwalifikacji można obstawiać do godziny 09:00 w sobotę, a wyniki wyścigu tylko do 07:00 w niedzielę, gdyż tradycyjnie dwie godziny przed zawodami typowanie zostanie zamknięte.

Wszystkim graczom życzymy powodzenia i zaciętej walki.