Formuła 1  »  Aktualności F1  »  Zespoły proszą Bridgestone o pozostanie w F1
Formuła 1

Zespoły proszą Bridgestone o pozostanie w F1

2010-05-11 - P. Kątski     Tagi: Bridgestone, Formuła 1
Szefowie zespołów F1 poprosili dyrektorów firmy Bridgestone, aby jeszcze raz przemyśleli swoją decyzję o wycofaniu się z Formuły 1.

Podczas spotkania z przedstawicielem Bridgestone podczas Grand Prix Barcelony, starano się przekonać Japończyków do kontynuowania współpracy z F1. Póki co, Bridgestone nie zmieniło swojego stanowiska. "Po każdym Grand Prix piszemy raport do centrali w Japonii, w którym wspomnimy propozycję szefów drużyn" - poinformował Hiroshi Yasukawa, dyrektor Bridgestone ds. sportów motorowych.
Formuła 1
"F1 jest bardzo ważna na Bridgestone i doceniamy postawę zespołów, że wciąż w nas wierzą i chcą abyśmy zostali. Być może zmienimy stanowisko, po przeanalizowaniu celów naszej firmy, póki co wycofujemy się z Formuły 1."Gdyby jednak Bridgestone nie zmieniło zdania istnieją dla F1 inne alternatywy w postaci opon Pirelli, Michelin lub Cooper Avon.



źródło: espnf1.com

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Zespoły proszą Bridgestone o pozostanie w F1