Formuła 1  »  Aktualności F1  »  Vettel rozsmarował urodzinowy tort na twarzy Coultharda
Vettel i Coulthard - GP Australii

Vettel rozsmarował urodzinowy tort na twarzy Coultharda

2011-03-28 - P. Pokwicki     Tagi: Red Bull, Vettel, Coulthard
David Coulthard wicemistrz świata Formuły 1 z 2001 roku, a aktualnie komentator w stacji BBC skończył wczoraj 40 lat. Z tej okazji Szkot otrzymał tort od swojego ostatniego zespołu, czyli Red Bulla, który wczorajszy zwycięzca wyścigu Sebastian Vettel rozsmarował na jego twarzy.
Popularny 'DC' udał się do motorhome'u Red Bulla, aby przeprowadzić wywiad z Sebastien Vettelem, ale zastał tam miłą niespodziankę - czekoladowy tort. Sebastian Vettel nie zrobił sobie nic z tego, że Szkot był w pracy i zdecydował się przyozdobić jego twarz oraz koszulę tortem czekoladowym. Coulthard oczywiście podszedł do całej sytuacji z humorem i po chwili zrewanżował się niemieckiemu kierowcy. Obok stał również Adrian Newey, ale genialny konstruktor stajni z Milton Keynes wyszedł z tej sytuacji bez tortu na twarzy.

Obaj uczcili również 40-te urodziny Coultharda oraz zwycięstwo Vettela szampanem. Następnie Szkot poprosił kierowcę o Red Bulla, żeby powiedział coś, o czym nie mówił na konferencji po wyścigu. "Cóż, myślałem o Tobie przez cały wyścig" - zażartował aktualny mistrz świata.
Coulthard zakończył swoją karierę w Formule 1 po sezonie 2008, kiedy to jeździł w barwach Red Bulla, a jego zastępcą został właśnie Sebastian Vettel, którzy przeszedł z Toro Rosso.



Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Vettel rozsmarował urodzinowy tort na twarzy Coultharda