Formuła 1  »  Aktualności F1  »  Verstappen zadowolony z dnia spędzonego u sędziów
Verstappen zadowolony z dnia spędzonego u sędziów

Verstappen zadowolony z dnia spędzonego u sędziów

2019-01-13 - G. Filiks     Tagi: Formuła E, Verstappen, Ocon, Sędziowie
Max Verstappen jest zadowolony z poobserwowania pracy sędziów na wczorajszych zawodach Formuły E w Marrakeszu. Stwierdził, że było to dla niego "konstruktywne".Holender spędził sobotę w pokoju sędziowskim w ramach "prac społecznych", jakie dostał za przepychankę z Estebanem Oconem po ubiegłorocznym wyścigu Formuły 1 w Brazylii.

W oświadczeniu opublikowanym przez Międzynarodową Federację Samochodową (FIA) 21-latek chwali sobie lekcję, którą otrzymał. „Ciekawie jest znaleźć się po drugiej stronie - zwykle nie możesz spędzić całego dnia z sędziami!" - mówi.

„Każdy wykonuje swoją pracę w trakcie weekendu wyścigowego i dobrze jest naprawdę zobaczyć, czego potrzeba do podejmowania tych ważnych decyzji - czasami postanowienie sędziów może nie być miłe dla określonej osoby, ale decyzja musi zapaść i przepisy muszą być przestrzegane".

„Sądzę, że dobrze jest doświadczyć różnych aspektów wyścigów, zamiast tylko siedzieć w samochodzie - przybycie tutaj i wykonanie tej pracy było dla mnie konstruktywne". - podsumowuje. Verstappen wypowiada się pozytywnie również o Formule E.

„Oczywiście trochę oglądałem Formułę E w telewizji, ale nigdy wcześniej nie byłem na jej padoku. Naprawdę podobał mi się ten dzień. Po pierwsze, to był naprawdę ekscytujący wyścig. Mistrzostwa wyraźnie się rozwijają, jest w nich dużo producentów samochodów, myślę więc, że to fajna seria".
- stwierdza.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Gran Turismo Sport - wyścig w deszczu


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
2

Komentarze do:

Verstappen zadowolony z dnia spędzonego u sędziów

Verstappen zadowolony z dnia spędzonego u sędziów
129 2019-01-13 19:43
A frajer esteban co dostał za karę ?
Verstappen zadowolony z dnia spędzonego u sędziów
xsawierr 2019-01-13 20:25
frajer to jest max i twój stary