Formuła 1  »  Aktualności liga typerów F1  »  Liga Typerów - GP Singapuru 2015
Liga Typerów - GP Singapuru 2015

Liga Typerów - GP Singapuru 2015

2015-09-14 - G. Filiks     Tagi: Singapur, Konkursy, Formuła 1, Liga Typerów, Marina Bay, Typowanie F1
Nocne Grand Prix Singapuru rozgrywane na ulicznym torze diametralnie różni się specyfiką od dwóch ostatnich wyścigów Formuły 1 na Spa i Monzy. Czy nadchodzącego weekendu faktycznie dojdą do głosu zespoły spowalniane słabszym silnikiem? Czy Lewis Hamilton podtrzyma swoją dominację, wygrywając trzeci raz z rzędu w sezonie i trzeci w tych zawodach? Czekamy na wasze typy.
Zapraszamy do rejestracji w naszej Lidze Typerów i rozpoczęcia walki o główną nagrodę zabawy, czyli wyjazd na jedno z Grand Prix sezonu 2016.

Nie wiesz który kierowca może wygrać? Zapraszamy także na  forum Ligi Typerów F1 », gdzie możesz zapoznać się z typami innych użytkowników.

Po piątkowych treningach zapachniało sensacjami. Najszybszy w drugiej sesji Daniił Kwiat pokazał siłę Red Bulla, a wolniejszy od niego o zaledwie 0,039 sekundy Kimi Raikkonen szybkość Ferrari. Myślicie, że kierowcy Mercedesa zostaną zaatakowani przez zawodników tych zespołów również w kwalifikacjach i wyścigu?
Liga Typerów - GP Singapuru 2015Liga Typerów - GP Singapuru 2015
W Lidze Typerów lider "imodium" ponownie zwiększył swoją przewagę nad zajmującym drugie miejsce graczem "KARETA" z 20 do 22 punktów.

Zawodnik "KARETA" dodatkowo został dogoniony przez trzeciego "KK98".

Może "KK98" pójdzie za ciosem i to on podejmie walkę z "imodium" o najwyższą stawkę?
Wyniki ostatniego GP Włoch najlepiej wytypowali ex aequo "kamyk30" oraz "artekjasilek". Zdobyli po 69 oczek. Dla drugiego z wymienionych graczy było to już trzecie zwycięstwo tego roku, po wygranej w GP Australii i GP Wielkiej Brytanii.

Warto dalej typować nawet jeżeli zajmuje się odległą pozycję, ponieważ przed nami jeszcze cała finałowa część sezonu z siedmioma wyścigami. Przez ten okres może się zdarzyć naprawdę wiele.

Czas na wskazanie zwycięzcy kwalifikacji jest do godziny 13:00 w sobotę, a na obstawienie rezultatów wyścigu do 12:00 w niedzielę, gdyż tradycyjnie dwie godziny przed zawodami typowanie zostanie zamknięte.

Wszystkim graczom życzymy powodzenia i zaciętej walki.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Liga Typerów - GP Singapuru 2015