Formuła 1  »  Aktualności liga typerów F1  »  Liga Typerów - GP Singapuru 2018
Liga Typerów - GP Singapuru 2018

2018-09-09 - G. Filiks     Tagi: Marina Bay, Singapur, Grand Prix, Formuła 1, Konkurs, Liga Typerów, Wyścig F1, Typowanie F1
Lewis Hamilton i Sebastian Vettel wygrali wspólnie 7 z 10 dotychczasowych edycji wyścigu Formuły 1 w Singapurze. Który z nich zwycięży tegoroczną edycję nocnego GP? A może najlepszy okaże się ktoś inny?

Zapraszamy do rejestracji w Lidze Typerów i rozpoczęcia walki o nagrodę niespodziankę. Nie wiesz który kierowca może wygrać? Zapraszamy także na forum Ligi Typerów F1 », gdzie możesz zapoznać się z typami innych użytkowników.

Po piątkowych treningach trudno odgadnąć układ sił w czołówce na torze Marina Bay. W pierwszej sesji zobaczyliśmy dublet Red Bulla, jednak w drugiej Czerwone Byki zostały ponad pół sekundy w tyle za Ferrari i Mercedesem.

Najszybszy po zmroku był Kimi Raikkonen, ale Fin wyprzedził jedynie o 0,011 sekundy Hamiltona.
Liga Typerów - GP Singapuru 2018Liga Typerów - GP Singapuru 2018
Z kolei Vettel nie pokazał na co go stać, ponieważ otarł się o barierę.

W tej chwili nie bylibyśmy zaskoczeni w przypadku triumfu któregokolwiek kierowcy z trzech topowych zespołów.

W Lidze Typerów prowadzi z powrotem "grzelczak28@wp.pl". Ale ma tylko dwa punkty przewagi nad graczem "olejem".
Gracz "sloniq1", który był liderem poprzednim razem, po ostatnim GP Włoch spadł na 3. miejsce.

Typowanie zawodów na torze Monza wygrał "sefir94". Zdobyte 67 punktów dało mu awans na 5. pozycję w klasyfikacji generalnej i pozwoliło zbliżyć się na pięć oczek do pierwszej lokaty. To idealny przykład, jak nawet jedno udane Grand Prix może otworzyć przed Wami szansę na zdobycie nagrody. Tymczasem do końca sezonu pozostaje jeszcze siedem wyścigów.

Zwycięzcę kwalifikacji można obstawiać do godziny 13:00 w sobotę, a wyniki wyścigu do 12:10 w niedzielę, gdyż tradycyjnie dwie godziny przed zawodami typowanie zostanie zamknięte.

Wszystkim graczom życzymy powodzenia i zaciętej walki.