Formuła 1  »  Aktualności F1  »  Kubica porusza się już bez kul
Robert Kubica

Kubica porusza się już bez kul

2011-06-01 - P. Pokwicki     Tagi: Kubica
Włoski serwis Autosprint poinformował, że Robert Kubica porusza się już bez pomocy kul. W ostatnim czasie pojawia się wiele nowych wiadomości na tematu stanu zdrowia Polaka, co najważniejsze są one pozytywne.

Daniele Morelli po raz kolejny powiedział mediom - tym razem fińskiej gazecie Turun Sanomat - że Kubica robi regularne postępy i z każdym dniem jest coraz lepiej. "Stan Roberta poprawia się z dnia na dzień. Jego kondycja znacznie wzrosła. Rehabilitacja powinna dobiec końca i za pomocą odpowiedniego treningu Robert odzyska swoją siłę" - powiedział włoski menedżer.

Nie dawno doszło do zgrzytów pomiędzy Morelli, a szefem spółki Genii - Gerardem Lopezem. Ten drugi stwierdził, że zespół może zaoferować Kubicy tylko udział w piątkowych treningach, jeśli będzie on w stanie wsiąść do bolidu jeszcze w tym roku. Menedżer Polaka odpowiedział, że jest to niedorzeczna propozycja i jeśli Kubica będzie mógł, to wsiądzie do bolidu aby się ścigać, a nie trenować. Całą sytuację próbował załagodzić Eric Boullier, który stwierdził że słowa Lopeza zostały przekręcone w wyniku złego tłumaczenia na inny język.
Morelli dodał również, że Kubica bacznie obserwuje zmagania Formuły 1, ale również rajdów. "On cały czas śledzi rywalizację w Formule 1 oraz w rajdach".źródło: Autosprint, onestopstrategy.com

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
3

Komentarze do:

Kubica porusza się już bez kul

Kubica porusza się już bez kul
artek84m 2011-06-01 19:24
tylko kiedy wreszcie zobaczymy Roberta na torze, chciał bym poznać jakąś konkretną datę.
Kubica porusza się już bez kul
Cossi 2011-06-01 20:20
Nawet Kubica jej nie zna.
Gerard
Kubica porusza się już bez kul
Gerard 2011-06-02 11:17
Gdyby jednak Robert pojawił się w tym sezonie, to będzie miał szansę zamieszać w stawce :-) Trzymam kciuki za Jego powrót :-)))