Formuła 1  »  Aktualności F1  »  Vettel nie zrezygnuje z palca
Vettel nie zrezygnuje z palca

Vettel nie zrezygnuje z palca

2013-10-11 - G. Filiks     Tagi: Vettel
Sebastian Vettel ani myśli przejść na inny gest zwycięstwa, mimo sugestii Red Bulla, by zrezygnował z pokazywania palca wskazującego.

Skierowany w górę palec to znak firmowy Vettela. Mistrz świata Formuły 1 obnosi się z nim po każdym triumfie.

Jednak sposób Vettela na świętowanie wygranych niektórym nie przypadł do gustu i Red Bull zaczął podejrzewać, że przyczynia się do coraz częstszego wygwizdywania Niemca przez kibiców na podium.
Vettel nie zrezygnuje z palcaVettel nie zrezygnuje z palca
Gdy zwyciężył ostatnie GP Korei, Vettel usłyszał przez radio propozycję od inżyniera wyścigowego Guillaume'a Rocquelina, by zamiast swojego tradycyjnego gestu, zrobił „Meksykańską falę".

„Palec!" - odrzekł 26-latek w akcie sprzeciwu.

Dziś Sebastian wyjaśnił telewizji Sky Sports: „Rozmawialiśmy trochę o tej sprawie, bo palec podobno godzi w uczucia niektórych, ale według mnie najważniejsze, aby być sobą i się tego trzymać".
Vettel nie zrezygnuje z palcaVettel nie zrezygnuje z palca
A Wy co sądzicie o palcu Vettela?



Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Vettel nie zrezygnuje z palca