Formuła 1  »  Aktualności F1  »  Vandoorne brany pod uwagę przez więcej zespołów
Vandoorne brany pod uwagę przez więcej zespołów

Vandoorne brany pod uwagę przez więcej zespołów

2016-04-17 - G. Filiks     Tagi: Formuła 1, Zespoły F1, Vandoorne
Zespół McLaren-Honda nie jest jedyną nadzieję Stoffela Vandoorne'a na regularną jazdę w Formule 1 od 2017 roku.

Obiecujący mistrz serii GP2 dwa tygodnie temu zadebiutował w F1 zastępując na GP Bahrajnu kontuzjowanego Fernando Alonso i otworzył tegoroczne konto punktowe McLarena oraz Hondy, zajmując 10. miejsce.
Vandoorne brany pod uwagę przez więcej zespołówVandoorne brany pod uwagę przez więcej zespołów
Belg jest pierwszym kandydatem na podstawowego kierowcę ekipy z Woking w przyszłym roku gdyby team pożegnał Alonso lub Jensona Buttona, ale wydaje się to mało prawdopodobne.

Być może 24-latek okaże się mieć większe szanse zdobyć fotel w innym zespole - zwłaszcza, że jak twierdzi stajnie pytają o niego.
Vandoorne brany pod uwagę przez więcej zespołówVandoorne brany pod uwagę przez więcej zespołów
„Już w tym roku byłem bliski zdobycia kokpitu na stałe". - powiedział Vandoorne cytowany przez holenderski dziennik De Telegraaf.

„Dziś za wcześnie na dyskusje o sezonie 2017, ale najbliższe miesiące będą ciekawe".

„Inne zespoły już też wyraziły zainteresowanie mną".



źródło: De Telegraaf

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Vandoorne brany pod uwagę przez więcej zespołów