Formuła 1  »  Aktualności F1  »  Petrov: Dlaczego Kimi jest lepszą opcją?
Vitaly Petrov - GP Singapuru

Petrov: Dlaczego Kimi jest lepszą opcją?

2010-10-05 - P. Pokwicki     Tagi: Renault, Petrov
Vitaly Petrov nie może znaleźć żadnego powodu, dla którego Renault miałoby zastąpić go Kimim Raikkonenem. Rosjanin wie, że jego przewagą jest niskie wynagrodzenie.
Sonda: Kto powinien być partnerem Roberta Kubicy?

Raikkonen może powrócić w przyszłym roku do Formuły 1 w barwach Renault, zajmując miejsce obok Roberta Kubicy. Francuska ekipa przyznała, że kwestie finansowe również będą odgrywać ważną rolę. Petrov przyznał, że będzie to jego atut. "Dlaczego Renault miałoby wybrać Kimiego zamiast mnie?" - powiedział Rosjanin.

"Zespół wie, że nadal jestem debiutantem i potrzebuję czasu na zebranie doświadczenia. Oni negocjują z kilkoma kierowcami, ale tak to właśnie wygląda w Formule 1. Myślę, iż pomimo tego są ze mnie zadowoleni". "Moją przewagą w tej sprawie jest fakt, że w porównaniu do Kimiego, zespół nie będzie musiał płacić mi dużych pieniędzy" - zakończył.
Vitaly Petrov - GP SingapuruVitaly Petrov - GP Singapuru



źródło: planet-f1.com

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Petrov: Dlaczego Kimi jest lepszą opcją?