Formuła 1  »  Aktualności F1  »  Nowy kask Roberta Kubicy
Nowy kask Roberta Kubicy

Nowy kask Roberta Kubicy

2011-02-01 - P. Pokwicki     Tagi: Kubica, Renault, Lotus Renault
Zespół Renault po połączeniu z Lotusem zdecydował się zmienić barwy z żółto-czarnych na czarno-złote. Zmiany poczynił również Robert Kubica, który ma nowy kask.

Rok temu Polak chciał nawiązać swoim kaskiem do malowania bolidu i postanowił on, że kask będzie żółto-czarny, podobnie jak bolid. Teraz Kubica wraca do czerwonego koloru, który towarzyszył mu przez całą karierę, również podczas jazdy w BMW Sauber. Na wizjerze naszego kierowcy znajdzie się reklama Renault na złotym tle, a nad wizjerem logo Lotusa, które niezbyt współgra z resztą kasku. Podobnie jak w poprzednich latach, polski kierowca będzie korzystał z kasków firmy Bell.

Jeśli chodzi o osobiste "dodatki" Kubicy to jak zwykle po obu stronach pojawiła się polska flaga. Jednakże na kasku nie ma naklejek sponsorów, takich jak N-GINE czy Lotto, którzy w zeszłym roku wspierali kierowcę. Kubica po raz pierwszy w nowym kasku wystąpi już jutro, kiedy to będzie testował nowy bolid Lotus Renault R31.
Lotus Renault R31Lotus Renault R31

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
BMW Concept iX3 - debiut elektrycznego SUVa


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Nowy kask Roberta Kubicy

Nowy kask Roberta Kubicy
erio 2011-02-01 13:38
daj boziu lepsze czasy niz pertova ... 1.20 przy 1.15 alonso i vettela wyglada tragicznie. http://confidential-renault.fr/Essais-prives-F1-Valence-2010-J1-Suivez-i454?confi_session=3a5cb6c4d7f2a1088c5383db1adc3232#comment_12585