Formuła 1  »  Aktualności F1  »  Niepewna pogoda w Singapurze
Marina Bay

Niepewna pogoda w Singapurze

2010-09-26 - P. Pokwicki     Tagi: Singapur
W Singapurze jest już wieczór i nad torem Marina Bay zaczęły pojawiać się ciemne, burzowe chmury.

Jeśli w tym momencie spadłby deszcz, mielibyśmy pewność, że tor będzie mokry w trakcie wyścigu, gdyż nawierzchnia obiektu schnie bardzo wolno.

"Tor schnie niesamowicie wolno. Pierwszy raz widzę coś takiego w mojej karierze wyścigowej" - powiedział kierowca Red Bulla, Mark Webber. Późnym popołudniem nad torem Marina Bay pojawiło się słońce. Jednak o godzinie 17 czasu singapurskiego nad torem pojawiły się ciemne chmury, a wiatr przybrał na sile.

Dane z radarów meteorologicznych wskazują na możliwe opady, choć większość osób na padoku spodziewa się suchego wyścigu. Zdanie Marka Webbera podziela Lewis Hamilton. "Jeśli spadnie deszcz, to tor na pewno nie wyschnie. To zajmuje zbyt dużo czasu" - przyznał Brytyjczyk.



źródło: motorsport.com

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Niepewna pogoda w Singapurze