Formuła 1  »  Aktualności F1  »  Logo PKN Orlen już na bolidzie Williamsa (wideo)
Bolid Williamsa w sezonie 2018 (za kierownicą Robert Kubica)

Logo PKN Orlen już na bolidzie Williamsa (wideo)

2019-01-28 - G. Filiks     Tagi: Kubica, Williams, Formuła 1, Bolid F1, PKN Orlen
Robert Kubica będzie startował w Formule 1 bolidem Williamsa z logotypami PKN Orlen. Polski producent paliw pochwalił się na Twitterze, jak wygląda biało-niebieski samochód przyozdobiony jego znakami graficznymi.

Zamieszczony filmik prezentuje oczywiście stary bolid Williamsa. Logo Orlenu możemy zobaczyć na górnym wlocie powietrza (tzw. airboxie) i lusterkach wstecznych. Ma kolor niebieski, nie tradycyjny, czerwony.

Wiadomo, że znaczek koncernu znad Wisły będzie widniał ponadto na tylnym skrzydle oraz nosie.
PKN Orlen i WilliamsBolid Williamsa w sezonie 2018 (za kierownicą Robert Kubica)
Co ważne, nie jest to ostateczne oklejenie samochodu przygotowane przez zespół na sezon 2019.

Jutro (we wtorek) w Warszawie zostanie zorganizowana konferencja prasowa Williamsa i PKN Orlen - z udziałem Kubicy. Nastąpi wtedy oficjalna prezentacja bolidu z powyższego materiału wideo.
Nieoficjalnie mówi się, że PKN Orlen podpisał z Williamsem dwuletnią umowę, w ramach której ma wspierać ekipę kwotą około 10 milionów euro na rok. W tej sytuacji całe porozumienie byłoby warte blisko 100 milionów złotych.
Robert KubicaBolid Williamsa w sezonie 2018 (za kierownicą Robert Kubica)

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Cupra zapowiada nowy koncept


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
4

Komentarze do:

Logo PKN Orlen już na bolidzie Williamsa (wideo)

Logo PKN Orlen już na bolidzie Williamsa (wideo)
RaulDK 2019-01-28 21:24
Mam nadzieję że Robert będzie dobrze służył swoją wysoką postawą w zawodach Polsce i i godnie ją reprezentował. W końcu będzie utrzymywany z naszych pieniędzy, Orlen to spółka państwowa czyli nasza wspólna wszystkich obywateli. Życzę Robertowi powodzenia w wyścigach i godnego służenia Polsce.
Logo PKN Orlen już na bolidzie Williamsa (wideo)
@cebula-UP!! 2019-01-29 02:09
".. naszych pieniędzy.." ... tak pisze tylko mentalna cebula ... To są pieniadze koncernu na PR/MARKETING matołku , jesli nie poszłyby tu , "poszłyby" gdzie indziej ... Czy ty w ogole wiesz jak wygląda obrót pieniędzy w firmach , korporacjach , i co się robi z budżetem jesli się go nie wyda ?! Najwidoczniej nie ;-) Bużet musisz wydać ! Kuriozum, ale tak , jeśli tego nei zrobisz ... to już się dowiedz sam , bo wdze ty jestes osoba ktora ewidentnie potrzebuje dokształcenia ale lubuje się w wywalaniu wlasnych mysli ktore sa poparte minimalna wiedzą . Przykre , że tacy ludzie w ogóle moga się odzywać , mieszają w głowach kolejnym takim ćwierć-inteligentom , i zaraz na następnym forum jakiś dzieciak powtórzy te słowa ... myślisz czemu tak jest ?! troche socjologi też by ci się przydało chociaż liznąć jak wyglądaja mechanizmy ludzie takich owiec i baranów jak Ty i tego typu ludzie co powtarzają dyrdymały ... Wiec te 100 baniek posżłoby misiu drogi na reklamy telwizjne, bilbordy i inne pierdoły (i na wiele bardziej skomplikowanych rzeczy ale nie będę przeciążał twojego tranzystorka , jeśli doczytasz to do końca to już brawo , wiekszość ludzi [słabych] nie czyta długich wpisów , to jest udowodnione badaniami, najbardziej chłonni wiedzy czytają włąśnie najdłuższe komentarze )...PS: Robert nic nikomu nie jest winien, ani tobie , ani mnie ani żadnemu polakowi , robi to co kocha i tyle, to sa jego sponsorskie sprawy i sponsoruje go koncern państwowy , ale nie kraj . On i tak zawsze powtarza wiele o Polsce i Polakach , więc ni ucz jego jak być patriota bo ty już mu zaglądasz do jego prywatnych spraw. Skup sie na sobie i żyj uczciwie to zrobisz dobrą robotę ...
Logo PKN Orlen już na bolidzie Williamsa (wideo)
RaulDK 2019-01-29 07:37
Po pierwsze analfabeto, wróć do szkoły i naucz się poprawnie konstruować zdania. Po drugie PKN Orlen to firma kontrolowana przez Skarb Państwa czyli jest nasza, wszystkich podatników. Po trzecie pieniądze wydane na reklamę pomniejszają pulę na dywidendę w tym tą cześć wpłacaną do budżetu. Po czwarte nie neguję że PKN Orlen czyli my wydaje na reklamę Roberta, to dobrze wydane publiczne wspólne pieniądze. Po piąte coś tam id1oto usłyszałeś, "coś gdzieś w którymś kościele dzwoni ale nie wiesz w którym". Robert tak samo jak Radwańska wiele zawdzięcza i nadal będzie zawdzięczał Polsce, tylko że Robert się szczyci tym a Radwańska całe życie "paliła głupa że ona nic nie wie i nie wie o co chodzi" (jej młodsza siostra jest jej przeciwnością, jest dumna że zawdzięcza wiele Polsce, a starsza to jest istna tragedia). No to pa misiu, zostałeś zaorany.
Logo PKN Orlen już na bolidzie Williamsa (wideo)
Badonkahonkers 2019-01-29 13:13
@RaulDK Widać, że nie wiesz nic o działaniu Orlenu ani zasad marketingu ani konfiguracji mistrzostw Formuły 1. Zapraszam bardzo na Youtube albo powrotroberta gdzie masz wywaidy z samym Robertem albo przedniczącymi PKN Orlen którzy na Twoich oczach uświadomią Ci Twoją głupotę.