Formuła 1  »  Aktualności F1  »  Kubica nie pozwie organizatorów rajdu
Robert Kubica - testy w Walencji

Kubica nie pozwie organizatorów rajdu

2011-02-25 - P. Pokwicki     Tagi: Kubica
Robert Kubica wykluczył możliwość pozwania organizatorów rajdu Ronde di Andora, na którym miał wypadek.

Kierowca Formuły 1 zaczął już rehabilitację w szpitalu Santa Corona w Pietra Ligure, gdzie trafił zaraz po wypadku, w którym metalowa bariera przeszła na wylot przez jego Skodę Fabie. Polska Agencja Prasowa poinformowała, że Daniele Morelli - menadżer Kubicy podał do wiadomości, iż nie będą oni wytaczać procesu organizatorom rajdu.

Włoska agencja informacyjna Ansa, zacytowała słowa Włocha: "Po złożeniu zeznań policji tydzień po wypadku, Robert postanowił, że nie zaskarży organizatorów Ronde di Andora".
Robert Kubica - testy w WalencjiRobert Kubica - testy w Walencji
Tymczasem szef zespołu Red Bull Racing powiedział, że strata Kubicy będzie bolesna dla Lotus Renault, gdyż Polak sprawia, iż bolid jest szybszy o około 0,5 sekundy na okrążeniu.
Robert Kubica - testy w WalencjiRobert Kubica - testy w Walencji



źródło: motorsport.com

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Kubica nie pozwie organizatorów rajdu