Formuła 1  »  Aktualności F1  »  Kubica ma inżyniera wyścigowego
Kubica ma inżyniera wyścigowego

Kubica ma inżyniera wyścigowego

2019-02-13 - G. Filiks     Tagi: Williams, Formuła 1, Kubica
Już wiadomo, kto będzie inżynierem wyścigowym Roberta Kubicy w sezonie 2019 Formuły 1.

Jak podaje turecka wersja portalu Motorsport.com powołując się na informacje od Williamsa, Polak stworzy duet z Andrew Murdochem. To doświadczony inżynier, który pracuje dla zespołu z Grove od 2006 roku. W przeszłości pomagał Kazukiemu Nakajimie, Nico Hulkenbergowi, Pastorowi Maldonado, Felipe Massie i Siergiejowi Sirotkinowi. Był też starszym inżynierem od osiągów. Jako ciekawostkę dodajmy, że swego czasu Murdoch podobno spotykał się z zarządzającą ekipą Claire Williams.

Inżynier wyścigowy jest prawą ręką kierowcy F1. Bierze udział w ustawianiu bolidu, czy realizowaniu strategii wyścigowej. To jego głos zawodnik najczęściej słyszy przez radio.
Kubica ma inżyniera wyścigowegoKubica ma inżyniera wyścigowego
Wcześniej poznaliśmy głównego mechanika Kubicy. Został nim Ben Howard.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
NFS: Heat - gameplay trailer


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
9

Komentarze do:

Kubica ma inżyniera wyścigowego

Kubica ma inżyniera wyścigowego
Homuongous 2019-02-13 21:23
Andrew Murdoch oraz Ben Howard to świetni fachowcy ale Kubica aka Dublowany4EVER raczej nie będzie potrafił wykorzystać ich potencjału. W zeszłym roku Kubica był kierowcą rozwojowym a nie potrafił rozwinąć bolidu, tu pokazują się braki w wiedzy i wykształceniu technicznym hahahahahahahahahahahaha
Kubica ma inżyniera wyścigowego
atelie 2019-02-13 23:47
każdy z nich jest bardzo zadowolony że bedzie pracował z KUBICA a nie Russelem ;-) Brawo dla Kubicy ! Dobre osoby ma w koło siebie.
Kubica ma inżyniera wyścigowego
katjuszek 2019-02-14 08:04
zawsze jak jest info o Kubicy to Homuongous ma zazwyczaj pierwszy post. Naprawdę tak bardzo się nudzisz i obserwujesz ten portal 24h na dobę? Kiedyś pisałeś rezerwowy 4 ever, teraz dublowany 4 ever, nic jak do tej pory z tych idiotyzmów nie ma pokrycia. Rozumiem że oczekujesz uwagi innych i czekasz aż cie zwyzywają bo ich wkurzasz, nie rozumiem tylko twojego celu, czy sprawia ci to przyjemność? naprawdę jesteś aż tak upośledzony? sory za offtop ale dawno nie widziałem takiego betonowego mózgu.
Kubica ma inżyniera wyścigowego
To nic innego 2019-02-14 09:28
jak tylko mowa nienawisci, dlaczego redakcja nie reaguje? Trwa to od ok chyba 2 lat, obrazanie jest na tym portalu codziennoscia I nikt z tym nic nie robi. Moze te dzieciaki ktore to wypisuja w pelni to akceptuja ale nie wszyscy sa uposledzeni aby przejsc obok tego obojetnie. Pozdrawiam redakcje i oczekuje reakcji, nie mylic z cenzura.
Kubica ma inżyniera wyścigowego
Widzisz 2019-02-14 09:43
Problem w tym, że to inżynier musi wykorzystać potencjał kierowcy.
Kubica ma inżyniera wyścigowego
slask 2019-02-14 11:22
Homuongous - to napisz co trzeba zrobić???? Ah najpierw trzeba wsiąść do bolidu Homuongous!!!!!!!
Kubica ma inżyniera wyścigowego
ddd 2019-02-14 11:23
Homuongous - to Sirotkin?
Kubica ma inżyniera wyścigowego
wrażliwy 2019-02-14 14:29
Nie. Homuś to gosć z powaznymi zaburzeniami psychicznymi, spowodowane ciężkimi przejsciami w relacjach z rodzicami. To koleś z niską samooceną, który w życiu doznał wiele mało konstruktywnej krytyki w domu. Wyzywano sie na nim, nazywano de**, nigdy nie chwalono. Jego aktywnosc na tym portalu nie jest spowodowana pluciem na innych. On oczekuje krytyki, wysmiewania i upokarzania. To jest jego celem. Nie czuje sie z tym dobrze ale to jedyny schemat jaki dostał z domu. Została podswiadoma chec bycia opluwanym i gardzonym. To jego strefa komfortu. Nie denerwujcie się nim bo to biedny człowiek. Jego zaburzenia są tak zaawansowane , że tylko wieloletnia psychoterapia psychodynamiczna moze, choc nie musi mu pomoc. Zamiast sie wsciekac wykazcie sie zrozumieniem i współczuciem. Ignorujcie go, bo on waszą krytyk się karmi, to jego główny cel w życiu. Nic i nikt go juz nie zmieni.
Kubica ma inżyniera wyścigowego
LOL xD 2019-02-14 21:26
i pyk zaś homoniewiadomo nałapał łykających pelikanów na bait xD