Formuła 1  »  Aktualności F1  »  Hamilton nie może się doczekać GP Węgier
Lewis Hamilton - GP Kanady

Hamilton nie może się doczekać GP Węgier

2011-07-27 - P. Pokwicki     Tagi: Hungaroring, Hamilton
Lewis Hamilton przyznał, iż nie może się już doczekać nadchodzącego Grand Prix Węgier. Brytyjczyk jest z pewnością w dobrym nastroju, po tym jak wygrał wyścig na torze Nurburgring.

"Po zwycięstwie na Nurburgring nie mogę się już doczekać wyścigu o Grand Prix Węgier. Zespół pokazał się w ostatni weekend ze świetnej strony i mam nadzieję, że utrzymamy tę formę" - powiedział Hamilton. "Wyścig na Hungaroring będzie zupełnie inny. Powinno być znacznie cieplej, a poza tym charakterystyka obiektu mieszczącego się pod Budapesztem różni się od Nurburgring".

"Hungaroring to ciasny i kręty tor, podobny do Monako w kwestii docisku. Kierowca nie ma tu ani chwili wytchnienia. Cały czas musisz być bardzo skoncentrowany, więc jest to męczacy wyścig". "W Niemczech Red Bull, Ferrari i McLaren byli bardzo blisko siebie. Jestem ciekaw, który zespół poradzi sobie najlepiej tydzień po Grand Prix Niemiec".



źródło: autosport.com

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Hamilton nie może się doczekać GP Węgier

Hamilton nie może się doczekać GP Węgier
kiko1 2011-07-28 19:39
" Hamilton nie może się doczekać GP Węgier " , to tak jak reszta kierowców...