Formuła 1  »  Aktualności F1  »  Branson potwierdza wsparcie dla Virgin Racing
Virgin Racing

Branson potwierdza wsparcie dla Virgin Racing

2010-10-01 - P. Pokwicki     Tagi: Virgin Racing, Richard Branson
Richard Branson potwierdził, że nadal będzie wspierał zespół Virgin Racing w sezonie 2011. Brytyjczyk jest również gotowy na to, aby logo Virgin zajmowało mniej miejsca na samochodzie, co mogłoby ściągnąć innych sponsorów.

Branson zaangażował się w Formułę 1 w zeszłym roku, kiedy to wspierał zespół Brawn GP. W tym roku jest już sponsorem tytularnym ekipy Virgin Racing. Zapytany o to, czy nadal będzie wspierał ekipę, w której jeżdżą Timo Glock i Lucas di Grassi, odpowiedział: "Tak, to oczywiste".

"To bardzo zabawny sezon - nie pokonaliśmy jeszcze Lotusa, ale mamy na to jeszcze cztery wyścigi. NIck Wirth (dyrektor techniczny) jest teraz w fabryce i nadzoruje prace nad przyszłorocznym bolidem. Tak czy inaczej, nasz start był niezły" - powiedział Branson. Branson uważa również, iż warto rozwarzyć zmniejszenie reklam Virgin na bolidzie, zostawiając więcej miejsca dla innych firm, które mogłyby być zainteresowane sponsoringiem.

"Oczywiście chcemy nadal zachować nasze reklamy na nadwoziu bolidu, ale to zależy też od tego, jak wielu sponsorów uda im się ściągnąć".



źródło: autosport.com

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Branson potwierdza wsparcie dla Virgin Racing