Formuła 1  »  Aktualności F1  »  Robert Kubica wystąpił gościnnie w serialu CSI:NY
Robert Kubica

Robert Kubica wystąpił gościnnie w serialu CSI:NY

2010-06-28 - J. Rutkowski     Tagi: Kubica, BMW Sauber, Montreal, Danica Patrick
Wiele osób zna zapewne emitowany w Polsce serial CSI:NY znany pod tytułem 'CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku'. Jednak pewnie niewiele z tych osób wie, że w jednym z odcinków tego serialu wystąpił Robert Kubica. No może nie do końca wystąpił sam Polak, ale zobaczcie sami!

Kubica w CSI:NY
Jak widać twarzy Polaka nie sposób tam dojrzeć, ale każdy kto widział dramatyczny wypadek Roberta Kubicy bez problemów dostrzeże, że zdjęcia z wypadku podczas 'Monaco 400' są po prostu wyczyszczonymi z log sponsorów zdjęciami kraksy Polaka. W filmie uczestniczka kraksy, którą grała najszybsza kobieta w USA, Danica Patrick, doznała poważnych obrażeń i jak można usłyszeć z rozmowy aktorów, ten wypadek zakończył jej sezon. Na szczęście w rzeczywistości skutki tego zdarzenia nie były aż tak tragiczne.

Ciekawe czy zespół BMW Sauber, oraz sam Robert byli informowani o wykorzystaniu zdjęć z wypadku. Interesujące jest również to czy ludzie pracujący nad tym serialem wykorzystają kiedyś ujęcia z niedzielnego wypadku Marka Webbera?Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Robert Kubica wystąpił gościnnie w serialu CSI:NY