Formuła 1  »  Aktualności liga typerów F1  »  Liga Typerów - GP Monako 2015
Liga Typerów - GP Monako 2015

Liga Typerów - GP Monako 2015

2015-05-18 - G. Filiks     Tagi: Monte Carlo, Konkursy, Formuła 1, Monako, Liga Typerów, Grand Prix
Grand Prix Monako na ciasnych ulicach Monte Carlo jest specyficznym wyścigiem w kalendarzu Formuły 1, o wynikach którego w większej mierze niż jakiegokolwiek innego decyduje ustawienie na starcie. W dwóch poprzednich latach z pole position wygrywał tutaj Nico Rosberg. Natomiast drugi kierowca najlepszego Mercedesa - Lewis Hamilton nie triumfował w Księstwie od siedmiu lat. Poza tym, mistrz świata przegrał z zespołowym partnerem w ostatnim GP Hiszpanii. Dlatego jesteśmy bardzo ciekawi, na kogo postawicie przed szóstą rundą sezonu 2015.
Zapraszamy do rejestracji w naszej Lidze Typerów i rozpoczęcia walki o główną nagrodę zabawy, czyli wyjazd na jedno z Grand Prix sezonu 2016.

Nie wiesz który kierowca może wygrać? Zapraszamy także na  forum Ligi Typerów F1 », gdzie możesz zapoznać się z typami innych użytkowników.

W typowaniu nie pomogły zbytnio czwartkowe treningi, ponieważ po południu zajęcia już po kwadransie przerwał deszcz i kierowcy nie zdążyli założyć nowych supermiękkich opon, na których pojadą swoje okrążenia kwalifikacyjne.
Liga Typerów - GP Monako 2015Liga Typerów - GP Monako 2015
Wiadomo jednak, że najszybszy w obu wczorajszych sesjach Hamilton już nie ma problemów z balansem bolidu, jakie trapiły go dwa tygodnie temu. Poza tym, wydają się mocniejsi niż zwykle zawodnicy na silniku Renault, którego deficyt mocy w Monako nie ma tak dużego znaczenia jak gdzie indziej. Zaimponował zwłaszcza Max Verstappen, sensacyjnie wykręcając drugi czas porannych zajęć.
W Lidze Typerów prowadzi wciąż gracz "KARETA", ale po GP Hiszpanii jego przewaga zmalała do zaledwie 1 punktu. Na tak bliską odległość dogonił lidera "twardy1607". Tylko jedno oczko więcej traci trzeci "imodium". Rywalizacja zrobiła się więc wyjątkowo zacięta.

Typowanie GP Hiszpanii wygrał "gucio5156", zdobywając 91 punktów. Dzięki nim wybił się do czołowej trzydziestki klasyfikacji generalnej. Mamy zatem przykład, jak szybko można zacząć się liczyć - nawet jeśli zajmujemy odległą pozycję.

Czas na wskazanie zwycięzcy kwalifikacji jest do godziny 12:00 w sobotę, a na obstawienie rezultatów wyścigu do południa w niedzielę, gdyż tradycyjnie dwie godziny przed zawodami typowanie zostanie zamknięte.

Wszystkim graczom życzymy powodzenia i zaciętej walki.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Liga Typerów - GP Monako 2015