Formuła 1  »  Aktualności liga typerów F1  »  Liga Typerów - GP Japonii 2017
Liga Typerów - GP Japonii 2017

Liga Typerów - GP Japonii 2017

2017-10-06 - G. Filiks     Tagi: Liga Typerów, Japonia, Konkurs, Formuła 1, Suzuka, Grand Prix, Typowanie F1
Ostatni wyścig Formuły 1 pokazał, że za pretendentów do zwycięstwa można uznawać już sześciu kierowców - zarówno zawodników Mercedesa oraz Ferrari, jak i reprezentantów Red Bulla. Który z nich będzie górą w GP Japonii?

Zapraszamy do rejestracji w Lidze Typerów i rozpoczęcia walki o nagrodę niespodziankę. Nie wiesz który kierowca może wygrać? Zapraszamy także na forum Ligi Typerów F1 », gdzie możesz zapoznać się z typami innych użytkowników.

Sebastian Vettel mający w dorobku cztery wygrane na torze Suzuka - najwięcej z obecnie startujących kierowców - uzyskał najlepszy czas na piątkowych treningach. Ale lider klasyfikacji generalnej sezonu Lewis Hamilton był od niego wolniejszy tylko o 0,211 sekundy. Szybszy z zawodników Red Bulla - Daniel Ricciardo - stracił do Niemca 0,375 sekundy.

Wyniki te trzeba jednak traktować z jeszcze większym dystansem niż zwykle. Są to rezultaty pierwszej sesji, bo drugą sparaliżował deszcz.

Może padać też w kwalifikacjach - ale nie musi. Z kolei wyścig według aktualnych prognoz będzie raczej suchy.

W rozgrywkach Ligi Typerów podobnie jak w samej F1 lider klasyfikacji generalnej odjechał konkurencji. Po GP Malezji przewaga gracza "kamil87" wzrosła do 15 punktów. Z drugiej strony, w pięciu rundach jakie pozostały do końca sezonu można odrobić zdecydowanie większą stratę.
Drugi jest dalej gracz "kupa-psa". Na najniższy stopień podium awansował zwycięzca typowania GP Wielkiej Brytanii - "varius92_wrc".

Najlepszy w typowaniu GP Malezji okazał się "dezet". Zdobył 69 punktów.

Zwycięzcę kwalifikacji można obstawiać tylko do godziny 6. rano w sobotę, a wyniki wyścigu do 5. rano w niedzielę, gdyż tradycyjnie dwie godziny przed zawodami typowanie zostanie zamknięte.

Wszystkim graczom życzymy powodzenia i zaciętej walki.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Liga Typerów - GP Japonii 2017

Liga Typerów - GP Japonii 2017
Humungous 2017-10-06 09:55
"Sebastian Vettel mający w dorobku cztery wygrane na torze Suzuka - najwięcej z obecnie startujących kierowców", Schumacher wygrał 6 albo 7 razy GP Japonii. To właśnie pokazuje kunszt Niemieckich kierowców i oddziela prawdziwych chłopców od jakiś chłopczykowatych herbaciarzy albo żabojadów. Niemcy, Finowie, Brazylijczycy oraz Japończycy, najlepsi kierowcy wyścigowi na świecie.