Formuła 1  »  Aktualności liga typerów F1  »  Liga Typerów - GP Brazylii 2018
Liga Typerów - GP Brazylii 2018

Liga Typerów - GP Brazylii 2018

2018-11-04 - G. Filiks     Tagi: Konkurs, Liga Typerów, Brazylia, Grand Prix, Typowanie F1, Formuła 1, Interlagos
Ostatnie trzy wyścigi Formuły 1 wygrało trzech różnych kierowców, każdy z innego zespołu. Kto będzie najlepszy w GP Brazylii? Typujemy!

Zapraszamy do rejestracji w Lidze Typerów i rozpoczęcia walki o nagrodę niespodziankę. Nie wiesz który kierowca może wygrać? Zapraszamy także na forum Ligi Typerów F1 », gdzie możesz zapoznać się z typami innych użytkowników.

Po piątkowych treningach wskazanie faworyta jest nie lada wyzwaniem. Różnice w czołówce na finiszu sezonu są niezwykle minimalne, więc szanse na zwycięstwo może mieć każdy z reprezentantów trzech pierwszych stajni. Chociaż na pewno będzie trudniej Danielowi Ricciardo, którego obciąża kara cofnięcia na starcie o 5 pozycji.
Liga Typerów - GP Brazylii 2018Liga Typerów - GP Brazylii 2018
Za plecami najlepszych na razie tempo dyktuje Romain Grosjean, ale pamiętajmy, że kierowca Haasa nie zawsze przekuwa swoją szybkość w dobry wynik na mecie.

Pamiętajmy też, że nad torem Interlagos wisi prawdopodobieństwo opadów deszczu, które mogą wszystko pozmieniać.

W Lidze Typerów liderem pozostał gracz "beti70". Po ostatnim wyścigu jego przewaga wzrosła, ale minimalnie i wciąż jest niewielka. Wynosi 6 punktów.
Drugie miejsce utrzymał "grzelczak28@wp.pl". Podium uzupełnia "omar77".

Typowanie GP Meksyku wygrał gracz "JERZY TUŁASZWILI", zdobywając 66 oczek. Dzięki nim awansował na 45. miejsce w klasyfikacji generalnej.

W F1 już znamy mistrza świata, ale w naszej Lidze Typerów jeszcze absolutnie nic nie jest rozstrzygnięte. Niemniej jednak zostały tylko dwa Grand Prix. Nadal wielu ma szanse na nagrodę, więc warto się postarać. To decydujący moment sezonu.

Zwycięzcę kwalifikacji można obstawiać do godziny 16:00 w sobotę, a wyniki wyścigu do 16:10 w niedzielę, gdyż tradycyjnie dwie godziny przed zawodami typowanie zostanie zamknięte.

Wszystkim graczom życzymy powodzenia i zaciętej walki.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Liga Typerów - GP Brazylii 2018