Formuła 1  »  Aktualności liga typerów F1  »  Liga Typerów - GP Austrii 2016
Liga Typerów - GP Austrii 2016

Liga Typerów - GP Austrii 2016

2016-06-26 - G. Filiks     Tagi: Liga Typerów, Grand Prix, Austria, Red Bull Ring, Typowanie F1, Formuła 1, Konkursy
Pierwsze dwie edycje GP Austrii po ostatniej reaktywacji wyścigu wygrał Nico Rosberg. Czy lider klasyfikacji generalnej tegorocznego sezonu Formuły 1 zwycięży na torze Red Bull Ring trzeci raz z rzędu?

Zapraszamy do rejestracji w Lidze Typerów i rozpoczęcia walki o główną nagrodę zabawy, czyli wyjazd na jedno z Grand Prix sezonu 2017.

Nie wiesz który kierowca może wygrać? Zapraszamy także na forum Ligi Typerów F1 », gdzie możesz zapoznać się z typami innych użytkowników.

Na piątkowych treningach Rosberg był dwukrotnie najszybszy. Zrobił wrażenie też jego imiennik Nico Hulkenberg, notując w popołudniowej sesji trzeci czas. Przez ulewę, która przerwała drugie zajęcia, w wynikach jest więcej przypadkowości niż zwykle, ale kapryśna pogoda może dać o sobie znać również w kwalifikacjach i wyścigu.
Liga Typerów - GP Austrii 2016Liga Typerów - GP Austrii 2016
Poza tym, pamiętajmy o karze cofnięcia na starcie o 5 pozycji dla Sebastiana Vettela.

W Lidze Typerów doszło do kolejnej zmiany lidera klasyfikacji generalnej. Nowym numerem jeden jest "Łukasz Łuniewski", który był jednym z najlepiej typujących GP Europy.

Za obstawienie rundy na nowym torze w Baku zdobył tylko 8 punktów mniej niż zwycięzcy - "bronek" i "kubus-73".
Podczas gdy "Łukasz Łuniewski" dzięki wzbogaceniu konta o 72 oczka awansował na pierwsze miejsce w tabeli łącznej, "Bronek" zgarniając 80 punktów wybił się na 3. pozycję, zaś "kubus-73" na 16. Pamiętajcie, że nawet jedno dobre typowanie może wprowadzić gracza do czołówki naszej zabawy, a tym samym włączyć do walki o główną nagrodę.

Lider po GP Kanady - "Vaud" - o ile oddał fotel lidera generalki, o tyle ma do odrobienia zaledwie 2 oczka. Są emocje!

Czas na wskazanie zwycięzcy kwalifikacji macie do godziny 12:00 w sobotę, a na obstawienie wyścigu do południa w niedzielę, gdyż tradycyjnie dwie godziny przed zawodami typowanie zostanie zamknięte.

Wszystkim graczom życzymy powodzenia i zaciętej walki.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Liga Typerów - GP Austrii 2016