Formuła 1  »  Aktualności liga typerów F1  »  Liga Typerów - GP Abu Zabi 2018
Liga Typerów - GP Abu Zabi 2018

Liga Typerów - GP Abu Zabi 2018

Formuła 1 w najbliższą niedzielę zwieńczy w Abu Zabi sezon 2018. Mistrzem świata kierowców już wcześniej został Lewis Hamilton, a mistrzem świata konstruktorów Mercedes. Nadal jednak nie wiemy, kto wygra naszą Ligę Typerów. Przed Wami ostatnia szansa, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Zapraszamy do rejestracji w Lidze Typerów i rozpoczęcia walki o nagrodę niespodziankę.

Nie wiesz który kierowca może wygrać? Zapraszamy także na forum Ligi Typerów F1 », gdzie możesz zapoznać się z typami innych użytkowników.

Matematyczne szanse na nagrodę ma wciąż aż 74 uczestników typowania. Najbliżej szczęścia jest "beti70". Gracz ten przewodzi klasyfikacji generalnej od trzech wyścigów. Niemniej jednak wyprzedza tylko o 6 punktów plasujących się ex aequo na drugim miejscu graczy "grzelczak28@wp.pl" i "szlamiak". Podczas gdy można zdobyć jeszcze 102 oczka. Jak widzicie, kwestia zwycięstwa pozostaje więc zupełnie otwarta.

Typowanie ostatniego Grand Prix w Brazylii wygrało naraz trzech uczestników: "adifoto", "rogerus72" oraz "rolandf". Każdy zdobył 81 punktów. Dla gracza "rogerus72" to już drugi taki popis w sezonie. Z kolei gracz "rolandf" po świetnym typowaniu zbliżył się na 7 oczek do pierwszego miejsca.

Patrząc, jak ostatnio wyrównała się czołówka F1 i jak trudno zgadnąć wyniki zawodów, jeszcze wszystko jest możliwe. Końcowy triumf w Lidze Typerów naprawdę może odnieść nawet ktoś, kto plasuje się dzisiaj na odległej pozycji. Warunek? Mieć wielkiego nosa do GP Abu Zabi.
Zwycięzcę kwalifikacji można obstawiać do południa w sobotę, a wyniki wyścigu do 12:10 w niedzielę, gdyż tradycyjnie dwie godziny przed zawodami typowanie zostanie zamknięte.

Wszystkim graczom życzymy powodzenia i zaciętej walki.
Liga Typerów - GP Abu Zabi 2018Liga Typerów - GP Abu Zabi 2018Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Liga Typerów - GP Abu Zabi 2018