Formuła 1  »  Aktualności F1  »  Vettel gustuje w... busach
Vettel gustuje w... busach

Vettel gustuje w... busach

2011-09-06 - G. Filiks     Tagi: Volkswagen, Vettel
Sebastian Vettel za dominowanie w Formule 1 otrzymuje tyle pieniędzy, że spokojnie mógłby co miesiąc zafundować sobie szybkie Ferrari, luksusowego Mercedesa, czy nawet zapierającego dech w piersiach Aston Martina. Niemiec pozostaje jednak wierny swojej wrodzonej skromności i na przejażdżkę najchętniej wybiera... busa. Marka? Volkswagen.
Vettel gustuje w... busachVettel gustuje w... busach
„Bo możesz zrobić z nim wszystko".
- zaznaczył 24-latek rozmawiając z niemiecką edycją popularnego magazynu dla panów - Playboya.  „Możesz nawet podłączyć do zapalniczki chłodziarkę (śmiech). Poza tym ogólnie rzecz biorąc to niezwykle praktyczny pojazd".

Mistrz świata oszczędza nie tylko na samochodach. Również nie ma żadnego wyszukanego, kosztownego hobby. W wolnych chwilach poświęca się swojej kolekcji płyt DVD. „Naprawdę nie ma nic, na co potrzebowałbym wydawać więcej pieniędzy". - wyjaśnił.
Vettel gustuje w... busachVettel gustuje w... busach
Vettel udzielając wywiadu Playboyowi podzielił się inną ciekawą informacją, tym razem dotyczącą już kariery zawodowej. Otóż reprezentant Red Bulla w przeciwieństwie chociażby do swojego przyjaciela Michaela Schumachera nie zamierza jeździć bolidem F1 przez długie lata. Co więcej, nie wyklucza opuszczenia królowej sportów motorowych już po sezonie 2014 - gdy wygaśnie jego kontrakt z Czerwonymi Bykami.
„Naprawdę nie wyglądam zbytnio poza okres obowiązywania mojej obecnej umowy".
- wyznał. „Może za 4-5 lat nie będę pragnął ścigać się tutaj i spróbuję czegoś innego. Na ten moment ciężko mi sobie to wyobrazić, ale nigdy nie mów nigdy. Rywalizacja w Formule Jeden daje mi tak wiele zabawy oraz satysfakcji, jak nic innego w życiu. Wciskając hamulec i skręcając kierownicą czujesz na ciele nieprawdopodobne przeciążenia, mózg krzyczy 'Stój! To niemożliwe!' Samochód udowadnia jednak, że da się to wykonać".
Vettel gustuje w... busachVettel gustuje w... busach



Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Vettel gustuje w... busach