Formuła 1  »  Aktualności F1  »  Transmisja F1 na żywo w Internecie - GP Australii
Melbourne

Transmisja F1 na żywo w Internecie - GP Australii

2010-03-25 - J. Rutkowski     Tagi: Melbourne
Jeśli nie macie możliwości oglądania wyścigu o GP Australii w swoim odbiorniku TV to mamy dla Was świetną alternatywę. Na naszym forum możecie znaleźć stream treningu w dobrej jakości z polskim komentarzem.Teraz już na pewno nie stracicie ani sekundy z przejazdów swoich ulubieńców, a Maurycy Kochański i Andrzej Borowczyk z pewnością zadbają o to by transmisja była jeszcze ciekawsza. Zapraszamy do oglądania!Zachęcamy Was również bardzo gorąco do zapisania się w naszej Lidze Typerów. Nawet jeśli nie typowaliście przed GP Bahrajnu to nadal nic straconego! Jedno ominięte GP nic jeszcze nie oznacza, można je z łatwością odrobić dobrym typowaniem podczas następnych zawodów. A walczyć jest o co, zwycięzca pojedzie na GP Włoch rozgrywane na legendarnym torze Monza.Zapraszamy również na transmisję na żywo piątkowych treningów, sobotnich kwalifikacji i niedzielnego wyścigu podczas każdego kolejnego GP. U nas zawsze najświeższe wyniki i galerie z testów, treningów, kwalifikacji i wyścigów! Wszystko to na stronach portalu v10.pl
Okrążenie toru Albert Park z Markiem Webberem

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Aston Martin V8 Vantage - superauto w akcji


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
4

Komentarze do:

Transmisja F1 na żywo w Internecie - GP Australii

Transmisja F1 na żywo w Internecie - GP Australii
Kicu 2010-03-25 23:47
"Maurycy Kochański i Andrzej Borowczyk z pewnością zadbają o to by transmisja była jeszcze ciekawsza" <--- o taak, to w szczególności ;-) Marzę o tym aby usłyszeć po raz kolejny jaki to kierowca x jest przemiły i w ogóle że jest jednym z najsympatyczniejszych w stawce. Chyba zacznę notować "najgenialniejsze" teksty komentatorów :-)
Transmisja F1 na żywo w Internecie - GP Australii
One 2010-03-26 02:40
no i coś nie ma
eln1no
Transmisja F1 na żywo w Internecie - GP Australii
eln1no 2010-03-26 02:51
niestety wszystko sprzęgło się przeciwko nam i nie możemy zapewnić tego streamu z pierwszego treningu. Polstat Sport Extra nie transmituje, nawet Eurosport France puścił teraz WTCC, przepraszamy najmocniej. Stream z drugiego treningu będzie na pewno!
eln1no
Transmisja F1 na żywo w Internecie - GP Australii
eln1no 2010-03-26 11:40
Kicu, jeśli na serio zaczniesz notować jego najlepsze teksty to nie omieszkaj podesłać ich nam. Chętnie opublikujemy taką syntezę na rozluźnienie po wyścigu, oczywiście możesz liczyć na coś w zamian;-)