Formuła 1  »  Aktualności F1  »  Ricciardo nie wierzy, że Vettel naprawdę myślał o opuszczeniu F1
Ricciardo nie wierzy, że Vettel naprawdę myślał o opuszczeniu F1

Ricciardo nie wierzy, że Vettel naprawdę myślał o opuszczeniu F1

2015-01-30 - G. Filiks     Tagi: Red Bull, Vettel, Ricciardo
Sebastian Vettel nie rozważał na poważnie odejścia z Formuły 1 po sezonie 2014, jest przekonany jego ubiegłoroczny partner zespołowy w Red Bullu, Daniel Ricciardo.

Szef Red Bulla - Christian Horner zasugerował ostatnio mediom, że Vettel był tak rozgoryczony dobitnym końcem swojej dominacji po zdobyciu cztery razy z rzędu tytułu mistrza świata, że zanim postanowił przejść na 2015 rok do Ferrari, nosił się z odejściem nie tylko z Red Bulla, ale z całej F1.
Ricciardo nie wierzy, że Vettel naprawdę myślał o opuszczeniu F1Ricciardo nie wierzy, że Vettel naprawdę myślał o opuszczeniu F1
Ricciardo, który przyczynił się do klęski Niemca w sezonie 2014, sensacyjnie górując nad nim, nie wierzy jednak, by 27-latek kiedykolwiek naprawdę myślał o zakończeniu kariery kierowcy Formuły Jeden.

„Z tego co widziałem, nigdy nie zamierzał opuścić całej F1". - powiedział Australijczyk brytyjskiej telewizji Sky Sports. „Jest zdecydowanie za bardzo zaangażowany w ten sport, żeby tak po prostu z niego odejść".

Co więcej, media cytują samego Vettela, jak miał wyjaśniać: „Niestety kwestia rezygnacji została wyjęta z kontekstu i wyolbrzymiona".
Ricciardo nie wierzy, że Vettel naprawdę myślał o opuszczeniu F1Ricciardo nie wierzy, że Vettel naprawdę myślał o opuszczeniu F1



źródło: Sky Sports

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Ricciardo nie wierzy, że Vettel naprawdę myślał o opuszczeniu F1