Formuła 1  »  Aktualności liga typerów F1  »  Liga Typerów - GP Japonii 2014
Liga Typerów - GP Japonii 2014

Liga Typerów - GP Japonii 2014

2014-09-28 - G. Filiks     Tagi: Suzuka, Konkursy, Formuła 1, Liga Typerów, Japonia
Formuła 1 przeniosła się z Singapuru w inny zakątek Azji, do Japonii. Na krętym torze Suzuka cztery razy w ostatnich pięciu latach zwyciężał panujący mistrz świata Sebastian Vettel, ale tym razem faworytami do zwycięstwa są Lewis Hamilton i Nico Rosberg z Mercedesa. Hamilton na nowo nabrał rozpędu dwoma triumfami z rzędu, jednak Rosberg pozbawiony pozycji lidera klasyfikacji generalnej, jest na pewno bardzo zdeterminowany powstrzymać tego weekendu swojego rywala do tytułu. Kto wystartuje z pole position, kto wygra, kto znajdzie się na podium, a kto na niższych punktowanych lokatach? Typujemy!Zapraszamy do rejestracji w naszej Lidze Typerów i rozpoczęcia walki o główną nagrodę zabawy, czyli wyjazd na jedno z Grand Prix sezonu 2015.

Nie wiesz który kierowca może wygrać? Zapraszamy także na  forum Ligi Typerów F1 », gdzie możesz zapoznać się z typami innych użytkowników.

Piątkowe treningi pokazały, że Hamilton i Rosberg nie mają konkurencji na Suzuce. Obaj byli szybsi od reszty stawki o około sekundę. Pamiętajmy jednak, że zwłaszcza wyścig może przebiegać przy obfitym deszczu, który jest zdolny wywrócić wyniki do góry nogami.
Liga Typerów - GP Japonii 2014Liga Typerów - GP Japonii 2014
W Lidze Typerów już 12. wyścig z rzędu liderem jest gracz "mis98". Coraz bardziej zbliża się do wygrania sezonu, choć po ostatnich zawodach zajmujący drugie miejsce "Dominik95PL" zmniejszył stratę do niego z 17 do 12 punktów. Podium dalej uzupełnia "Jomi".

Wyniki GP Singapuru najlepiej wytypowali ex aequo gracze "Wolfi" i "barni114". Pierwszy z wymienionych dzięki zgarnięciu 70 oczek, awansował aż na 12. miejsce klasyfikacji generalnej. To pokazuje, że nawet zawodnik z odległej lokaty cały czas może włączyć się do walki o nagrodę główną - zostało jeszcze pięć wyścigów!
Czas na wskazanie zwycięzcy kwalifikacji macie tylko do godziny 05:00 w sobotę, a na obstawienie rezultatów wyścigu do 07:00 w niedzielę, gdyż tradycyjnie dwie godziny przed zawodami typowanie zostanie zamknięte.

Wszystkim graczom życzymy powodzenia i zaciętej walki.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Cupra zapowiada nowy koncept


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Liga Typerów - GP Japonii 2014