Formuła 1  »  Aktualności liga typerów F1  »  Liga Typerów - GP Abu Zabi 2015
Liga Typerów - GP Abu Zabi 2015

Liga Typerów - GP Abu Zabi 2015

2015-11-23 - G. Filiks     Tagi: Konkursy, Yas Marina, Abu Dhabi, Abu Zabi, Typowanie F1, Liga Typerów, Formuła 1

Tegorocznego mistrza świata Formuły 1 poznaliśmy już dawno przed finałowym GP Abu Zabi, ale u czytelników V10.pl emocje i tak sięgają zenitu. Najbliższej niedzieli rozstrzygnie się zacięta walka w Lidze Typerów.

Zapraszamy do rejestracji w naszej Lidze Typerów i rozpoczęcia walki o główną nagrodę zabawy, czyli wyjazd na jedno z Grand Prix sezonu 2016.

Nie wiesz który kierowca może wygrać? Zapraszamy także na  forum Ligi Typerów F1 », gdzie możesz zapoznać się z typami innych użytkowników.

Jeszcze przed GP Brazylii na czele tabeli było ex aequo dwóch graczy - "imodium" oraz "KAWA". Ten pierwszy wytypował lepiej wyniki rywalizacji na torze Interlagos i odskoczył rywalowi. Ale tylko na 5 punktów.

Pojedynek "imodium" vs "KAWA" o nagrodę główną zapowiada się fantastycznie.

Jednak nie możemy zapominać także o innych. Przecież gdzie dwóch się bije, czasami tam trzeci korzysta.

Trzecie miejsce w naszej punktacji zajmuje "CriSt99iano". Traci 17 oczek do "imodium"... a więc wystarczająco mało, aby móc to odrobić.
Szanse wciąż mają też czwarty "maxart", piąty "sefir94", szósty "KK98", czy siódmy "greg920", który znalazł się na tej lokacie wspólnie z graczem "ziembar" dzięki wygraniu typowania GP Brazylii, razem z zawodnikiem "xromario". Zgarnęli po 81 punktów.

Taka zdobycz w typowaniu GP Abu Zabi któregoś gracza z czołówki może dać mu awans na sam szczyt.Czas na wskazanie zwycięzcy kwalifikacji macie do godziny 12:00 w sobotę, a na obstawienie rezultatów wyścigu do południa w niedzielę, gdyż tradycyjnie dwie godziny przed zawodami typowanie zostanie zamknięte.

Wszystkim graczom życzymy powodzenia i zaciętej walki.

 


Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Gymkhana 10 - popisy Kena Blocka w 5 miejscach


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Liga Typerów - GP Abu Zabi 2015

Liga Typerów - GP Abu Zabi 2015
KAWA 2015-11-29 13:31
Witam. Dziękuję wszystkim sympatykom Ligi Typerów za wspaniałą zabawę przez cały rok F1. Został ostatni wyścig w tym sezonie i życzę wszystkim zdobycia jak największej ilości punktów. Niech wygra najlepszy. Pozdrowienia dla Administratora strony jak i dla całej Ligi Typerów F1. KAWA