Formuła 1  »  Aktualności F1  »  Kubica: Relaks przy pokerze i kręglach
Robert Kubica

Kubica: Relaks przy pokerze i kręglach

2009-02-27 - W. Nogalski     Tagi: Kubica, BMW Sauber
Robert Kubica postrzegany jest jako bardzo skoncentrowany kierowca Formuły 1, który całą energię poświęca pracy. Jednak nawet kierowca BMW Sauber F1 Team potrzebuje od czasu do czasu chwili wyciszenia i relaksu. Polak wyjawia, w jaki sposób spędza swój wolny czas.

Z dala od torów wyścigowych całego świata, Robert lubi zredukować bieg i zająć się czymś, co wymaga mniejszej aktywności: poker, snooker i kręgle należą do jego ulubionych rozrywek, którym oddaje się w wolnym czasie. „Nie da się ich porównać z Formułą 1 i dlatego je lubię," wyjaśnia Robert. „Moje codzienne zajęcie jest pełne akcji, szybkości i hałasu. Dla kontrastu, poker i kręgle są dość spokojne. Nie wymagają wielkiego wysiłku. Mogę zupełnie wyłączyć mózg i się relaksować, zwłaszcza przy grze w kręgle."

Kiedy tylko pozwala mu na to napięty plan zajęć, Robert ucieka na kręgielnię. Jednak nawet tutaj kochający rywalizację sportowiec potrafi odnaleźć wyzwanie. Gra towarzyska mu po prostu nie wystarcza: „Podczas zimowej przerwy wystartowałem w kilku turniejach," mówi Robert. „Mam kilku przyjaciół, którzy grają na bardzo wysokim poziomie w Europie. Gra z nim daje mi dużo radości."



źródło: BMW Sauber

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Kubica: Relaks przy pokerze i kręglach