Formuła 1  »  Aktualności F1  »  ING niezadowolone z wyników Renault
Wyniki Renault nie satysfakcjonują ING

ING niezadowolone z wyników Renault

2008-01-20 - W. Nogalski     Tagi:
Holenderska grupa ING, a od zeszłego sezonu sponsor tytularny zespołu Renault F1, jest niezadowolona z wyników uzyskanych przez zespół w poprzednim sezonie.

„Nasz kontrakt z Renault zawiera klauzulę wymuszającą na Renault zajęcie co najmniej trzeciego miejsca w klasyfikacji konstruktorów”, powiedziała Isabell Connor z ING holenderskiej gazecie Parool. W poprzednim sezonie tylko raz zespół stanął na podium. Miało to miejsce podczas Grand Prix Japonii, gdy Heikki Kovalainen zakończył rozgrywane w koszmarnych warunkach Grand Prix Japonii na drugiej pozycji.

Przez cały sezon Renault zdecydowanie ustępowało również nie tylko Ferrari i McLarenowi, ale także BMW Sauber. Ostatecznie jednak dzięki dyskwalifikacji McLarena zespół zdołał wywiązać się ze swoich zobowiązań kontraktowych wobec ING.



źródło: GPUpdate.net

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

ING niezadowolone z wyników Renault

Najczęściej czytane w tym miesiącu
Tapety na pulpit