Formuła 1  »  Aktualności F1  »  Glock może zastąpić Schumachera
Timo Glock

Glock może zastąpić Schumachera

2007-08-29 - W. Nogalski     Tagi:
Kierowca testowy BMW Sauber i aktualny lider klasyfikacji generalnej serii GP2 Timo Glock prowadzi rozmowy z Toyotą i mówi się, że ma większe szanse na miejsce w Toyocie niż Ralf Schumacher.

Jak donosi Bild, Glock miałby zarabiać w Toyocie nawet dwa miliony dolarów, co przy dziewiętnastu milionach Schumachera jest ogromnym atutem. Bild twierdzi również, że Toyota praktycznie zdecydowała już, że nie wykorzysta opcji zatrudnienia Schumachera na lata 2008-2009, która wygasa w najbliższy weekend. Prezydent zespołu John Howett twierdzi jednak, że negocjacje z Schumacherem wciąż trwają, więc wygląda na to, że Toyota specjalnie przedłuża rozmowy, aby zdecydowanie zmniejszyć horrendalne zarobki niezbyt dobrze spisującego się Schumachera.

„Wciąż prowadzimy rozmowy z Ralfem”, powiedział Howett „i jednocześnie dokładnie analizujemy rynek. Ralf jest jednak na naszej liście.”

Mówi się, że Toyota wciąż czeka na ewentualną możliwość zatrudnienia Fernando Alonso, gdyby Hiszpan jednak opuścił McLarena. Alonso mógłby zarobić w japońskiej stajni nawet 40 milionów dolarów rocznie.



źródło: f1-live.com, fot. BMW

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Glock może zastąpić Schumachera

Najczęściej czytane w tym miesiącu
Tapety na pulpit