Formuła 1  »  Aktualności F1  »  Ferrari pozwie McLarena
Ferrari zamierza dochodzić swoich praw w sądzie

Ferrari pozwie McLarena

2007-07-31 - M. Kątski     Tagi:
Szefowie Ferrari rozpatrują możliwość podjęcia kroków prawnych w związku z aferą szpiegowską, z którą powiązany jest McLaren.

Jak donosi La Gazzetta dello Sport, Ferrari zamierza dochodzić swoich racji przed sądem w Modenie. We wtorek rano sześcio stronnicowy wniosek zostanie złożony w odpowiednim urzędzie. Ferrari jednakże oficjalnie nie potwierdza tych wiadomości.

Ferrari jest obecnie uwikłane w dwa procesy. Jeden mający wyjaśnić dokładne powody wyrzucenia z pracy Nigela Stepneya toczący się we Włoszech, drugi przeciwko Mike'owi Coughlanowi, który toczy się w Anglii.

Bernie Ecclestone uprzedził stajnię z Maranello, że wkraczanie na drogę prawną jest możliwe, ale nie przyniesie żadnych zmian w ostatecznym werdykcie FIA.

„Jeśli Ferrari sądzi, że decyzja FIA była zła, ma prawo walczyć o swoje prawa i myślę, że tak będzie”, powiedział Ecclestone. „Nie sądzę jednak, aby miało to jakikolwiek wpływ na ostateczny wynik mistrzostw.”

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Gran Turismo Sport - wyścig w deszczu


źródło: f1-live.com

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Ferrari pozwie McLarena

Presley
Ferrari pozwie McLarena
Presley 2007-07-31 11:29
dla Ecclestone-a to pewnie najlepiej by było, aby w tym przypadku Ferrari sie zamknęło a F1 zmieniła nazwę na "FIA F1 World Series by McLaren" :-)