Formuła 1  »  Aktualności F1  »  Ecclestone spokojny o GP Włoch na Monzy
Ecclestone spokojny o GP Włoch na Monzy

Ecclestone spokojny o GP Włoch na Monzy

2016-03-24 - G. Filiks     Tagi: Formuła 1, Bernie Ecclestone, Monza, Włochy
Formuła 1 będzie dalej ścigać się na Monzy, przepowiedział wbrew ostatnim doniesieniom szef mistrzostw Bernie Ecclestone.

Kontrakt królowej sportów motorowych z kultowym torem wygasa po sezonie 2016 i wciąż nie zawarto nowego, mimo pozyskania przez organizatorów GP Włoch dodatkowych funduszy na spełnienie większych wymogów finansowych "Jedynki".
Ecclestone spokojny o GP Włoch na MonzyEcclestone spokojny o GP Włoch na Monzy
Od kilku dni pojawiają się sugestie, że Monza już praktycznie straciła szansę na pozostanie w kalendarzu F1 i GP Włoch może zostać przeniesione na Imolę, jednak Ecclestone zaprzeczył temu w najnowszym wywiadzie dla dziennika La Gazzetta dello Sport.

„Myślę, że dalej będzie Grand Prix na tym torze". - powiedział o Monzy. „Wciąż rozmawiamy. Ostatecznie osiągniemy porozumienie, jestem pewny". - dodał.



źródło: La Gazzetta dello Sport

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Ecclestone spokojny o GP Włoch na Monzy